György Bánffy

Actor
IVA Star Rating : 38

Birth Name

Hunyadi-Buzás György

Born

Sunday, 19 June 1927

Died

Thursday, 02 September 2010

Actor Filmography

Rokonok Miniszter 2006
8Mm 2 Judge 2005
Colonel Redl Flügeladjutant des Thronfolgers 1985
Forbidden Relations Körzeti orvos 1983
Kettévált mennyezet Fügedi 1982
Mephisto Faust 1981
Magyar népmesék Mesemondó (voice) 1977
141 perc a befejezetlen mondatból Parcen rokon 1975
Tüzoltó utca 25. Máday gróf 1973
Arpad le tzigane General 1973
(see additional filmography)

Actor Filmography

Rokonok Miniszter 2006
8Mm 2 Judge 2005
Colonel Redl Flügeladjutant des Thronfolgers 1985
Forbidden Relations Körzeti orvos 1983
Kettévált mennyezet Fügedi 1982
Mephisto Faust 1981
Magyar népmesék Mesemondó (voice) 1977
141 perc a befejezetlen mondatból Parcen rokon 1975
Tüzoltó utca 25. Máday gróf 1973
Arpad le tzigane General 1973
The Falcons Lilik 1970
Őrjárat az égen Civilruhás 1970
Winter Wind Ante 1969
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙