Henny Skjønberg

Actor
IVA Star Rating : 27

Birth Name

Henny Bucher Eide

Born

Wednesday, 06 August 1884

Died

Friday, 05 January 1973

Actress Filmography

Liv Den gamle damen 1967
Tonny Dame med parasoll 1962
Vi gifter oss Frøken Tangen 1951
Trysil-Knut Gjartrud Skaret 1942
Tørres Snørtevold 1. Ekspeditrise 1940
Tante Pose Tante Pose, Blanca 1940
Gjest Baardsen Karen 1939
The Bride of Glomdal Hushjelp i prestegården 1926
Fante-Anne Jons mor 1920
(see additional filmography)

Actress Filmography

Liv Den gamle damen 1967
Tonny Dame med parasoll 1962
Vi gifter oss Frøken Tangen 1951
Trysil-Knut Gjartrud Skaret 1942
Tørres Snørtevold 1. Ekspeditrise 1940
Tante Pose Tante Pose, Blanca 1940
Gjest Baardsen Karen 1939
The Bride of Glomdal Hushjelp i prestegården 1926
Fante-Anne Jons mor 1920
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙