Joss Flühr

Actor
IVA Star Rating : 43

Birth Name

Josephine Petronella Maria Flühr

Born

Tuesday, 19 November 1940

Actress Filmography

Malaika Jannie de Groot 2013
Sonny Boy Vrouw op strand 1 2011
Flikken Maastricht Directrice AZC 2007
Floris Zuster 2004
All stars: De serie Kantine-vrijwilligster 1999
Goudkust Johanna Körber 1996
Niemand de deur uit Jacqueline, Secretaresse Jacqueline 1992
De provincie Mevrouw van Strijen 1991
Oppassen!!! Eefje, Tante Nel 1991
Goede tijden, slechte tijden Mevrouw Barendsen, Mevrouw Barendsen (as Joss Fluhr), Mevrouw Barendsen (archive footage) 1990
(see additional filmography)

Actress Filmography

Malaika Jannie de Groot 2013
Sonny Boy Vrouw op strand 1 2011
Flikken Maastricht Directrice AZC 2007
Floris Zuster 2004
All stars: De serie Kantine-vrijwilligster 1999
Goudkust Johanna Körber 1996
Niemand de deur uit Jacqueline, Secretaresse Jacqueline 1992
De provincie Mevrouw van Strijen 1991
Oppassen!!! Eefje, Tante Nel 1991
Goede tijden, slechte tijden Mevrouw Barendsen, Mevrouw Barendsen (as Joss Fluhr), Mevrouw Barendsen (archive footage) 1990
Medisch Centrum West Saar Liebrechts 1988
Mama is boos! Mary 1986
Ciske the Rat Mevr. Keulemans 1984
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙