Judit Pogány

Actor
IVA Star Rating : 47

Birth Name

Judit Anna Pogány

Born

Sunday, 10 September 1944

Actress Filmography

Berry and Dolly - Fairy Cards Storyteller / mesélő 2020
The Whiskey Bandit Auntie Annuska 2017
Újratervezés Feleség 2013
Tüskevár Náncsi néni 2012
Egy szoknya, egy nadrág Kamilla 2005
Fairy Tale Auto Kovácsné, Vera anyja 2000
Hippolyt Mrs. Schneider 1999
Zimmer Feri Vilma,Fikász felesége 1998
Csinibaba Terike 1997
Szamba Lidi 1996
(see additional filmography)

Actress Filmography

Berry and Dolly - Fairy Cards Storyteller / mesélő 2020
The Whiskey Bandit Auntie Annuska 2017
Újratervezés Feleség 2013
Tüskevár Náncsi néni 2012
Egy szoknya, egy nadrág Kamilla 2005
Fairy Tale Auto Kovácsné, Vera anyja 2000
Hippolyt Mrs. Schneider 1999
Zimmer Feri Vilma,Fikász felesége 1998
Csinibaba Terike 1997
Szamba Lidi 1996
Sose halunk meg Anya 1993
A legényanya Rozi, Józsi anyja 1989
Eldorádó Monoriné 1989
A Hungarian Fairy Tale Tünde anyja 1987
The Treasure of Swamp Castle Szaffi (voice) 1985
The Prefab People Feleség 1982
Another Way Magda 1982
Tündér Lala Gigi (voice) 1981
The Little Fox Vuk (as kid) 1981
Ajándék ez a nap Anna, Petõ felesége 1979
Man Without a Name Vöröskeresztes nõ 1975
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙