Ferenc Kállai

Actor
IVA Star Rating : 42

Birth Name

Ferenc Krampner

Born

Sunday, 04 October 1925

Died

Sunday, 11 July 2010

Actor Filmography

Noah's Ark Tálas Aurél 2007
Rokonok Berci bácsi 2006
Rose's Songs Kalmár bácsi 2003
Glass Tiger Old passenger (looking for the toilet) 2001
Werckmeister Harmonies Director 2000
A miniszter félrelép Hotel Manager 1997
Satantango Orvos (voice: Hungary) 1994
A legényanya Béla, a tanácselnök 1989
Cat City Bob Poljakov (voice) 1986
Hány az óra, Vekker úr? Priest 1985
(see additional filmography)

Actor Filmography

Noah's Ark Tálas Aurél 2007
Rokonok Berci bácsi 2006
Rose's Songs Kalmár bácsi 2003
Glass Tiger Old passenger (looking for the toilet) 2001
Werckmeister Harmonies Director 2000
A miniszter félrelép Hotel Manager 1997
Satantango Orvos (voice: Hungary) 1994
A legényanya Béla, a tanácselnök 1989
Cat City Bob Poljakov (voice) 1986
Hány az óra, Vekker úr? Priest 1985
A vörös grófnö Gróf Andrássy Gyula 1985
Az áldozat Aszaló Ádám 1980
A pogány madonna Csík István 1980
A Piano in Mid Air Padlizsán fõkönyvelõ 1976
Mrs. Dery Where Are You? Déry 1975
A dunai hajós Róna Lázár, vizsgálóbíró 1974
Trotta 1971
Én vagyok Jeromos Dr.Katona Benõ,községi orvos 1971
Gyula vitéz télen-nyáron Bodó, fõszerkesztõ 1970
Temperate Zone Megyei titkár 1970
N.N. a halál angyala Ügyvéd 1970
Őrjárat az égen Hermann 1970
The Witness Pelikán József, gátõr 1969
Thorn Castle Tutajos apuka (as Kállay Ferenc) 1967
Hattyúdal Rendõrtiszt 1964
Fapados szerelem Dr.Gerlõtey Endre 1960
Kiskrajcár Miskei (as Kállay Ferenc) 1953
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙