Bea Meulman

Actor
IVA Star Rating : 43

Birth Name

Beatrix Meulman

Born

Tuesday, 01 February 1949

Died

Monday, 06 July 2015

Actress Filmography

Van God los Gerda 2011
Hoe overleef ik...? Juf Frans 2008
Sinterklaas en het geheim van de robijn Marja, Assistent museumdirecteur 2004
Baantjer Corry de Roos 1995
Niemand de deur uit Docente 1992
Oppassen!!! Jeanien van Weert 1991
Goede tijden, slechte tijden Dr. Koger, Mevrouw Vink, Dokter Koger 1990
Medisch Centrum West Odile Bussink 1988
Mama is boos! Gerda K.P.R. 1986
(see additional filmography)

Actress Filmography

Van God los Gerda 2011
Hoe overleef ik...? Juf Frans 2008
Sinterklaas en het geheim van de robijn Marja, Assistent museumdirecteur 2004
Baantjer Corry de Roos 1995
Niemand de deur uit Docente 1992
Oppassen!!! Jeanien van Weert 1991
Goede tijden, slechte tijden Dr. Koger, Mevrouw Vink, Dokter Koger 1990
Medisch Centrum West Odile Bussink 1988
Mama is boos! Gerda K.P.R. 1986
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙