Elle van Rijn

Actor · Writer
IVA Star Rating : 48

Birth Name

Petronella Hendrika van Rijn

Born

Tuesday, 09 May 1967

Actress Filmography

Liefde zonder grenzen Marjolijn 2021
Het beste van GTST Classics Valerie Fischer / Self 2018
Flight HS13 Receptioniste 2016
Smoorverliefd Gynaecoloog 2013
Dokter Tinus Caroline Bosch 2012
Als je verliefd wordt Marilou 2012
The Gang of Oss Ellie 2011
VIPS Self 2011
Mega Toby Dahlia / Commandant Dahlia 2010
Ver van familie Elfrie 2008
(see additional filmography)

Actress Filmography

Liefde zonder grenzen Marjolijn 2021
Het beste van GTST Classics Valerie Fischer / Self 2018
Flight HS13 Receptioniste 2016
Smoorverliefd Gynaecoloog 2013
Dokter Tinus Caroline Bosch 2012
Als je verliefd wordt Marilou 2012
The Gang of Oss Ellie 2011
VIPS Self 2011
Mega Toby Dahlia / Commandant Dahlia 2010
Ver van familie Elfrie 2008
Puppy Patrol Angelique Bouwman 2008
Flikken Maastricht Els 2007
Mega Mindy Dahlia 2006
Het Huis Anubis Vera de Kell 2006
De Wereld Draait Door Self 2005
Kinderen geen bezwaar Judith 2004
Liever verliefd Ellen 2003
Oysters at Nam Kee's Vrouw vader 2002
Do Not Disturb Hooker 1999
Baantjer Janine, Karin Groenendaal 1995
Niemand de deur uit Anneloes Hogenboom 1992
Goede tijden, slechte tijden Valerie Fischer, Leida Schimmelpennincx, Valerie Fischer (archive footage) 1990
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙