Gepke Haakma

Actor
IVA Star Rating : 27

Birth Name

Gepke Marijke Witteveen

Born

Tuesday, 11 September 1951

Actress Filmography

#Forever Dominique de Bree 2018
Ver van familie Joyce 2008
Goudkust Desirée van Cloppenburg 1996
Niemand de deur uit Indonesische vrouw, Rita Krompoe 1992
Goede tijden, slechte tijden Inez van Laren 1990
(see additional filmography)

Actress Filmography

#Forever Dominique de Bree 2018
Ver van familie Joyce 2008
Goudkust Desirée van Cloppenburg 1996
Niemand de deur uit Indonesische vrouw, Rita Krompoe 1992
Goede tijden, slechte tijden Inez van Laren 1990
Ouch! Looks like something broke. Try reloading this page. 🗙